Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Текст приводится на языке оригинала.

 

КОДЕКС ЧЕСТІ

члена Спілки офіцерів України

 

 

 

Я_______________________________________________________________ (військове звання, ім'я та прізвище),

 

свідомо вступаючи в члени СОУ, не маючи перед собою ніяких особистих інтересів, крім інтересів незалежності України, урочисто обіцяю:

 

Завжди берегти і примножувати військову славу і традиції героїв усіх війн за визволення України та її народу від іноземних загарбників.

Завжди пам`ятати, що доля України - це водночас моя доля і доля моєї сім'ї, тому у своїй діяльності керуватися тільки інтересами України, боротися за досягнення мети і завдань Спілки всіма своїми силами і можливостями, чесним і правовим шляхом.

Завжди пам`ятати, що мене і мою сім`ю годує і одягає Український народ, а тому ніколи не підніму руки на нього.

Не шкодуючи сил працювати над підвищенням свого професійного рівня, над примноженням могутності Збройних Сил України.

Понад усе ставити військове товариство, пам`ятати, що я один за всіх, а вся Спілка - за мене; кривда чи образа члена Спілки отримають негайну відсіч від мене.

Яку б посаду я не займав, завжди готовий зустрітись, вислухати і прийти на допомогу кожному членові Спілки та членам його сім`ї.

Завжди пам`ятати, що за мною стоїть вся Спілка, яка завжди захистить мене. Але я своїми діями можу принести їй як славу, так і ганьбу; за будь-яких обставин залишатись чесною і порядною людиною.

Ніколи не зрадити справі Спілки, давши раз слово честі - дотримуватись його завжди.

Ніколи не боятися ворогів України, давати їм негайну і належну відсіч, боротися проти несправедливості, негідників, кар`єристів і підлабузників, проти антиукраїнських настроїв.

Изменено пользователем cat1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

№2 "Офицерский креси с мечами", лента к сожалению не родная, буду признателен всем за помощь в поиске оригинальной.

post-410-1173418884_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неплохие знаки. icon_daumenhoch.gif

Пожалуй, только у креста за заслуги подкачала прорисовка центрального медальона.

И качество изготовления nono.gif

Такое впечатление, что большинство современных знаков изготавливается кустарно или в условиях глубокого подполья. sport_boxing.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ох, какой богатый картуш у грамоты! А вот фончик подкачал...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (SAA @ Mar 9 2007, 12:14 PM)
Неплохие знаки. icon_daumenhoch.gif
Пожалуй, только у креста за заслуги подкачала прорисовка центрального медальона.
И качество изготовления nono.gif

Прорисовку делала машина, там все нормально. А вот центр залит краской под лаком - результат на лицо. На горячую у них опять на хватило, было бы аккуратно.

Интересно, возьмутся повторить в Керчи сделать такой знак за 50 грн. с нормальным золочением с краской, тираж 200 шт. на своей оснастке? Метал 3 мм., лента - муар. ? Посчитайтесь пожалуйста. Может я не в том городе заказы размещаю? spiteful.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (Black Jack @ Mar 9 2007, 01:04 PM)
Прорисовку делала машина, там все нормально. А вот центр залит краской под лаком - результат на лицо. На горячую у них опять на хватило, было бы аккуратно.
Интересно, возьмутся повторить в Керчи сделать такой знак за 50 грн. с нормальным золочением с краской, тираж 200 шт. на своей оснастке? Метал 3 мм., лента - муар. ? Посчитайтесь пожалуйста. Может я не в том городе заказы размещаю? spiteful.gif

Под прорисовкой я имею в виду рисунок, которые делает художник. Претензии к несколько неудачной композиции и форме. И для чего надо было менять форму креста за заслуги по сравнению с первым? Получился очередной Богдан на подвесе, нарушена логика системы знаков одной организации.

А качество штампов, обработка гурта просто nono.gif

Конечно, за 50 грн. нечего разбухивать такие знаки, вот скромный по размеру значок - самое то wink.gif

Кстати, мне посчитали стоимость изготовления выслужных знаков (см.гор.нагр.) так от 45 до 55 грн. rolleyes.gif

Изменено пользователем SAA
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообщем значек знаю с незапамятных времен. Пользовался диким спросом в диаспоре в первые годы независимости. Потом страсти поутихли. Со вторыми знаками действительно наверно надо было дизайн попроще делать если панове офицеры такие скупердяи. Уверен, что в ескизе смотриться намного лучще. Эти два знака надо было разборными делать с золочениями и настоящей горячей эмалью. Собственно как Black Jack и говорит. Тогда б было отшень и отшень круто. Кстати, а есть случаи, когда награжденный берет свой хреново изготовленный знак, идет к ювелирам и доводит до ума (уже за деньги), или все по прежнему живут на халяву?

Вон у тех же американцев: выдают в основном наградные патенты, а за медалью: хошь на каптерку (дрянь жуткая), хошь в военторг (качество сносное), а хошь в частную лавочку где и эмали и золочения с такой прицезионностью, что Мама обрадуеться. Ну и разброс цены может так незаметно нолик приписать правда.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Радуются каждой побрякушке, как дети! Качество не волнует. Редко-редко подчиненные заказывают для начальства (юбилей там или праздник какой) ювелирные работы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (Гриціан @ Mar 10 2007, 06:32 PM)
Кстати, а есть случаи, когда награжденный берет свой хреново изготовленный знак, идет к ювелирам и доводит до ума (уже за деньги), или все по прежнему живут на халяву?

Я таких случаев не встречал. wacko.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 месяцев спустя...

QUOTE (SHPARIVNYK.UA @ Dec 10 2007, 12:59 AM)
Вот достался, по случаю. Томпак, эмаль. Достаточно редкая вещь, тираж 500 шт.

icon_daumenhoch.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 года спустя...

QUOTE
Вот достался, по случаю. Томпак, эмаль. Достаточно редкая вещь, тираж 500 шт.

 

Знак заказывался где-то в Прибалтике в 1992 году тиражом действительно 500 шт. Вручался на протяжении 2 лет учасникам 1-го съезда Спилки, состоявшегося еще в июне 1991 года в Киеве, в доме Центральной Рады на Владимирской. Как тогда патрули зверствовали! Тираж не повторялся. А алюминиевый знак с того же штампа - несколько тысяч шт., у Головы Спилки еще остались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (GRR @ Nov 12 2011, 12:21 AM)
QUOTE
Вот достался, по случаю. Томпак, эмаль. Достаточно редкая вещь, тираж 500 шт.

 

Знак заказывался где-то в Прибалтике в 1992 году тиражом действительно 500 шт. Вручался на протяжении 2 лет учасникам 1-го съезда Спилки, состоявшегося еще в июне 1991 года в Киеве, в доме Центральной Рады на Владимирской. Как тогда патрули зверствовали! Тираж не повторялся. А алюминиевый знак с того же штампа - несколько тысяч шт., у Головы Спилки еще остались.

А в чём проявлялись "зверства" патрулей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE
А в чём проявлялись "зверства" патрулей?

 

Все происходило еще до путча. 27-28.07.1991. Главный вопрос съезда - создание СОУ и самостоятельных вооруженных сил Украины. Командующий КВО Чечеватов распорядился не допустить проведение съезда, задерживать делегатов в форме. Патрули перекрыли Владимирскую и бульв. Шевченко, стояли начиная с М.Университет. Останавливали всех, кто в форме, в т.ч. посторонних. На как только патруль задерживал офицера, вмешивались депутаты во главе с Г.Омельченко. В т.ч. помогали сотрудники наружки КГБ (с Марчуком была договоренность). Вот так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 недели спустя...

Юбилейная медаль “20 років Спілці офіцерів України”

 

 

QUOTE
ОПИС ювілейної медалі “20 років Спілці офіцерів України”

Ювілейна медаль Спілки офіцерів України – медаль “20 років Спілці офіцерів України” виготовляється з жовтого металу із золотим покриттям і має форму диску, у центрі якого розміщено зображення “Хреста Заслуги” Спілки офіцерів України білої емалі. По колу медалі розміщено напис „ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ВОЛЮ. 20 РОКІВ”. Медаль має бортик.
На зворотному боці медалі по колу розміщено напис “СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ”, посередині – напис „1991 – 2011”, у нижній частині – зображення схрещених лаврової та калинової гілок. Зворотній бік медалі має бортик.
Усі зображення і написи рельєфні.
За допомогою кільця з вушком медаль з’єднується з прямокутною колодкою, обтягнутою стрічкою. Стрічка медалі темно-малинова муарова з повздовжніми смужками: блакитного та жовтого кольорів з правого краю, червоного та чорного кольорів з лівого краю. Ширина смужок – по 3 мм кожна.
На зворотному боці колодки є застібка для прикріплення нагрудного знаку до одягу.
Планка медалі являє собою прямокутну металеву пластинку, обтягнуту відповідною стрічкою. Розмір  планки: висота – 12 мм, ширина – 24 мм.
ПОЛОЖЕННЯ про ювілейну медаль “20 років Спілці офіцерів України”

1.    Ювілейна медаль Спілки офіцерів України – медаль “20 років Спілці офіцерів України” (далі – медаль “20 років Спілці офіцерів України”) встановлено для нагородження членів спілки офіцерів України, за заслуги при захисті національних інтересів українського народу.
2.    Медаллю “20 років Спілці офіцерів України” можуть бути нагороджені члени інших громадських організацій і політичних партій патріотичного спрямування, громадяни України, іноземні громадяни – за істотну допомогу та сприяння Спілці офіцерів України у вирішенні статутних завдань, за сприяння захисту національних інтересів України.
3.    Медаль “20 років Спілці офіцерів України” має одну ступінь.
4.    Клопотання про нагородження медаллю “20 років Спілці офіцерів України” порушують голови обласних осередків Спілки офіцерів України, Київського та Севастопольського міських осередків Спілки офіцерів України, члени Виконкому та Проводу Спілки офіцерів України на ім`я Голови Спілки офіцерів України. До клопотання додається подання, у якому зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для нагородження.
5.    Провід Спілки офіцерів України приймає постанову про нагородження медаллю “20 років Спілці офіцерів України” половиною голосів присутніх на засіданні плюс один голос. У разі рівного числа голосів голос Голови Спілки офіцерів України є вирішальним.
6.    Члени Спілки офіцерів України можуть бути нагороджені медаллю “20 років Спілці офіцерів України” посмертно.
7.    Вручення медалі “20 років Спілці офіцерів України” здійснюється Головою Спілки офіцерів України або за його дорученням членом Проводу Спілки офіцерів України в урочистій обстановці.
8.    Разом з медаллю “20 років Спілці офіцерів України” нагородженому вручається посвідчення встановленого зразку.
9.    Медаль “20 років Спілці офіцерів України” носиться з лівого боку грудей і розміщується після знаків державних нагород України, відомчих нагород України та знаків Спілки офіцерів України
10.    У разі втрати (псування) медалі “20 років Спілці офіцерів України” або посвідчення про нагородження дублікати не видаються.
11.    Позбавлення нагородженого медалі “20 років Спілці офіцерів України” може бути здійснено за рішенням Виконкому Спілки офіцерів України за поданням Проводу СОУ з мотивованих підстав. Медаль “20 років Спілці офіцерів України” та посвідчення до неї, що належали особі до позбавлення її цієї відзнаки, підлягають поверненню до Спілки офіцерів України.
12.    Після смерті нагородженого за його заповітом медаль “20 років Спілці офіцерів України” залишається в сім`ї померлого (загиблого) як пам`ять.
Затверджено Постановою Проводу Спілки офіцерів України від “ 5 ” квітня 2011 року № 4 / 3

post-765-1323618576_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кошмарненько...

icon_daumenrunter.gif

Ну вот зачем, например, лепить на аверс изображение "Креста Заслуги"? Другой символики, что ли, нет?

Лента вообще абзац - за 20 лет (!) так и не смогли уяснить, что верхняя полоса на украинском государственном флаге - СИНЯЯ. Кроме того, при вертикальном размещении флага (как и полос в его цветах) синяя полоса размещается слева от зрителя.

Изменено пользователем Mykola Chmyr
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

QUOTE (Mykola Chmyr @ Dec 12 2011, 11:33 AM)
Кошмарненько...
icon_daumenrunter.gif
Ну вот зачем, например, лепить на аверс изображение "Креста Заслуги"? Другой символики, что ли, нет?
Лента вообще абзац - за 20 лет (!) так и не смогли уяснить, что верхняя полоса на украинском государственном флаге - СИНЯЯ. Кроме того, при вертикальном размещении флага (как и полос в его цветах) синяя полоса размещается слева от зрителя.

на оригинеле цвета ,как надо рассположены 127.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, но вместо синего цвета все равно голубой. Красная же полоска сливается с малиновой. Так что и дизайн, и исполнение оставляют желать...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Несколько лет пролежал у меня "Крест с мечами" и вот благодаря форумчанину Вольфф предмет воссоединился с родной лентой.

Искреннее Вам спасибо!

post-765-1325131557_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×
×
  • Создать...