Перейти к содержанию

Проект комплекта боевой одежды и снаряжения


Рекомендуемые сообщения

QUOTE (VK-SF @ Jun 10 2013, 10:03 PM)
Да и речь, собственно говоря, не о компании и её тактических наработках в области производства и продажи элементов снаряжения. В этом деле у ребят конкурентов нет и в ближайшем будущем не будет. Так же стоит отметить и заметный рост качества по сравнению с годами прошлыми. Пройдёт время и глядишь на лейблах появится гордое MADE IN UKRAINE.

Ось і "приплили" до спільного висновку! Повністтю розділяю Вашу думку, щодо конкурентних спроможностей інших українських виробників у порівнянні з Проф1Груп і росту їх якості продукції. І вважаю, що державне замовлення може наблизити ту заповітну хвилину, коли на продукції P1G TAC, буде красуватися "MADE IN UKRAINE FROM UKRAINIAN MATERIALS":)!!! Щодо ITI - я вже відписав.... З компанії яка себе позиціонує "серйозною" звичайно, можна "запитати" за "не зовсім відповідаючий" їхньому іміджу товар, що вони продають! Вони це зрозуміли і відмовились надалі представляти цю торгову марку в Україні....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (airman @ Jun 10 2013, 11:50 PM)
Ось і "приплили" до спільного висновку! Повністтю розділяю Вашу думку, щодо конкурентних спроможностей інших українських виробників у порівнянні з Проф1Груп і росту їх якості продукції. І вважаю, що державне замовлення може наблизити ту заповітну хвилину, коли на продукції P1G TAC, буде красуватися "MADE IN UKRAINE FROM UKRAINIAN MATERIALS":)!!! Щодо ITI - я вже відписав.... З компанії яка себе позиціонує "серйозною" звичайно, можна "запитати" за "не зовсім відповідаючий" їхньому іміджу товар, що вони продають! Вони це зрозуміли і відмовились надалі представляти цю торгову марку в Україні....

Про ITI и U.S. APPAREL INC. промолчу...

В целом же, не перестаю удивляться Вашему оптимизму. Я сказал "придёт время" не рассчитывая, что это самое время выпадет на мой век.... wink.gif Хотя, что-то мне подсказывает, что Вы доживёте smile.gif

 

С Уважением, Владимир.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Користуючись наявною у мене інфою, наша різниця у "вислузі" 8,5 "календарів":) (вік в етичних цілях не називаю). А останні дослідження німецьких учених показали, що песимісти живуть довше ніж оптимістиsmile.gif.... Так, що ЗУСТРІНЕМО РАЗОМsmile.gif.... Хоча не для цього я почав цей пост.... Я знайомий частково з Вашими фото роботами і вважаю, що Ви могли б їх використати при виробництві футболок (до прикладу) спільно з P1G TAC. У них є виробництво, клієнтура і торгові місця, а у Вас - якісний фото продукт.... Зараз їхні продукти цієї категорії, мягко кажучи, не фонтан. Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...
  • 3 недели спустя...
В мережі з"явились "живі" фото нового патерну "Жаба" від P1G-TAC.... За словами представника компанії новий костюм Мабута МКІІ (на фото Горка МКІІ) надійшов до одного з підрозділів СпН для тестів, що розпочнутся з нового тижня.

post-411-1373729837_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ух... Тут Ви мене і підловилиsmile.gif)). Якщо чесно, то очікував більшого:/. Скажу прямо - посередньо. Хоча кольорова гама за словами одного з представників, майже збігається з запропонованою мною (відсилав їм декілька своїх варіантів, але співідношення кольорів у мене інше). Великим недоліком вважаю те, що силует не розбивається і дуже "блискуча" на світлі тканина.... Загалом, вважаю, що працювати буде краще сучасного "Дубка" хмельницького пошиву, китайських "кровей" і буде не гірше російської "ЕМР". Доречі, виклали перші фото на місцевості. Не плутати з фото звітами випробувань!!!! Після їхнього перегляду, у мене виникла думка, що є альтернатива російській "Рясці", що була і є дуже популярна у клієнтів СТС. Вона разом з "срібним листом" ("берізкою"), достойно себе ведуть у наших широтах, особливо в підліску і листяних лісах.... Час і тести покажуть!

post-411-1373920373_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановна спільното, у кого є свіжа інфа, щодо перспективних інших українських розробок? Чому мовчить сам ініціатор преходу на нову уніформу в обличчі МО України? Що зроблено? Як просуваються роботи? В мережі час від часу з"являються недолугі сюжети військових журналістів стосовно нової уніформи у яких все змішалось в одну кучу. Для прикладу з 8хв.20 сек. сюжет по темі mad.gif

 

,

 

 

а тут "засвітили" щось дуже схоже на GARM але у не відомому мені патерні (можливо теж один з експерементальних, що схожий на A-TACS)

 

 

 

 

 

Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (airman @ Jul 25 2013, 01:19 AM)
Шановна спільното, у кого є свіжа інфа, щодо перспективних інших українських розробок? Чому мовчить сам ініціатор преходу на нову уніформу в обличчі МО України? Що зроблено? Як просуваються роботи? В мережі час від часу з"являються недолугі сюжети військових журналістів стосовно нової уніформи у яких все змішалось в одну кучу. Для прикладу з 8хв.20 сек. сюжет по темі ...

тов.Думанский в приведенном вами сюжете сказал, что новая форма пойдет в войска с 2014 года, а до осени 2013 идет экспериментальное ношение, я так понимаю имеется ввиду 30 бригада и форма "пиксельный флектарн" как новая полевая форма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Олеже, я чесно кажучи нічого не розумію з відеоряду! Я особисто нарахував: GARM у патернах Мulticam і Coyote brown, експрементальну "цифру від Лебедєва" (фасон аля GARM) і не афішований до того зразок, що засвітився на 9:59, 10:19, 11:05... Крім того у відеоряді доданим нижче, Ви могли спостерігати і ще один не відомий мені зразок у схожому до NFM покрої... І на скільки я розумію, коментарії давав пан Олійник, а журналісти додали опис характеристик не власних українських розробок, а NFMівських зразків. Що саме напрацьовано я особисто так і не зрозумів! Хоча логічно припускаю, що за основу фасону взяли саме GARM, мали розібратись саме з матеріалами і малюнком.... По суті, моє питання так і залишилось відкритим:/
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (airman @ Jul 25 2013, 07:28 PM)
Шановний Олеже, я чесно кажучи нічого не розумію з відеоряду! Я особисто нарахував: GARM у патернах Мulticam і Coyote brown, експрементальну "цифру від Лебедєва" (фасон аля GARM) і не афішований до того зразок, що засвітився на 9:59, 10:19, 11:05... Крім того у відеоряді доданим нижче, Ви могли спостерігати і ще один не відомий мені зразок у схожому до NFM покрої... І на скільки я розумію, коментарії давав пан Олійник, а журналісти додали опис характеристик не власних українських розробок, а NFMівських зразків. Що саме напрацьовано я особисто так і не зрозумів! Хоча логічно припускаю, що за основу фасону взяли саме GARM, мали розібратись саме з матеріалами і малюнком.... По суті, моє питання так і залишилось відкритим:/

Особисто моя думка, що всі ці відеоряди цього і подібних роліків, це лише фон не маючий відношення до озвучки) і мені єдине що здалося хоч трохи вартим уваги, це слова про введення (тобто відтермінування) поставок форми у війська с 2014. Про "Лебедєвську форму" також особиста думка, що саме вона буде нова польова, на підставі видачи пробної партії до 30 омбр. Те, що дарувалося/закуповувалося у війська спецпризначення, наприклад, у 3 Кіровоградскький полк, наче зрозумило, що не буде загальновійськовою польовою формою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не впевнений, але на відео про котрактників, дуже схожий патерн до азербайджанського і турецького. На скільки мені відомо, він не є цифровим.... На рахунок GARM -тут до гадалки не ходи, не зайдуть таких сум навіть для елітних підрозділів!!! Знову чекаємо? Думаю, що у вересні-жовтні на нових навчаннях "засвітяться" ще декілька зразків. Не розумію одного, чому так мало інфи? Перший варіант - "верхи" не володіють інформацією і під час прес-конференцій "ллють воду". Другий - все погано. Третій - щось "мутять"! У будь-якому випадку, це не на користь ні ЗСУ, ні народуsad.gif. Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 недели спустя...

Військовослужбовці гірсько-піхотного батальйону окремої бригади берегової оборони

http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&pa...b=read&id=30553

post-411-1377286598_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А тут http://ukrainian-arms.livejournal.com/66642.html засвітився зразок польового костюма у турецькому патерні http://imageshack.us/f/294/lebataillonfrancaispass.jpg/, що також використовують у СВ Азербайджану http://i48.tinypic.com/24l8row.jpg.

post-411-1377436325_thumb.jpg

Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А той, що приведений вище (на бійцях 36 бригади), дуже схожий на китайський http://www.tridentmilitary.com/new-photos23/ch23b.jpg. Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (airman @ Aug 25 2013, 05:50 PM)
А той, що приведений вище (на бійцях 36 бригади), дуже схожий на китайський http://www.tridentmilitary.com/new-photos23/ch23b.jpg.

Это и есть китайский. Ткань Китай, пошив Белая Церковь. Пошив частный, т.е. за свои...

 

С Уважением, Владимир.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ж то думаю, де бійці нашого пожежного взводу "перспективний" патерн нарилиsmile.gif... У нас вже теж декілька "модників" розсікають в китайскій цифрі, тільки покрій інший. За місяць моєї відпустки (приблизно стільки носять) сильно втратили на колінах, сідницях і ліктях колір й розлазитись почали:/. Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (airman @ Aug 27 2013, 06:43 PM)
Я ж то думаю, де бійці нашого пожежного взводу "перспективний" патерн нарилиsmile.gif... У нас вже теж декілька "модників" розсікають в китайскій цифрі, тільки покрій інший. За місяць моєї відпустки (приблизно стільки носять) сильно втратили на колінах, сідницях і ліктях колір й розлазитись почали:/.

Форма №8 рулит!!!

 

С Уважением, Владимир.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 месяца спустя...

Недавно нашел интересное фото. которое наиболее подходит для этой темы

СД-1 в расцветке "Орех", также разница в том что всего 2 отсека для магазинов, возможно один спорот

 

image

image

image

image

 

Возможно это модель раннего изготовления(конца 90х-начала 200х) или что-то на тему коммерции, только смысла от второго нет

 

Также интересный момент-слышал что СД-1 изготавливалась в 2х типах-для автоматчика и для пулемётчика, а тут как раз кажется что карманы под магазины РПК

С Ув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По СД-1 уточнял у производителя. Начали выпускать начиная с 2004г. В орехе для Минобороны не выпускали, но по договоренности возможно были коммерческие партии.

 

Разговаривал с десантниками, по поводу СД-1, отзывы не лестные, уступают советстким РД-54 и закупочная цена СД-1 по тендору было около 1500 -1800грн за шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

задавал вопрос пару лет назад в ТЕМП-3000 -цена была 1700 (эту. в орехе, продают гораздо дешевле) посему вроде как вопрос индпошива отпадает.

Ибо вещь довольно неудобная

 

Кстати вот фото 12 года, до этого ношения СД поверх бронежилетов не встречал

image

image

 

насчёт расцветки-у меня например чехол на каска-1 пошит из камуфляжа схожего по "кольористикою" дубка, но не он(пятна более вытянуты)

image

 

Кстати! буквально недавно видел фото украинских бойцов ВВ в бронежилете 6б5 в расцветке камуфляжа "барвиха"\вср-93\вертикалка

. сейчас сижу ищу фото

 

на "десантуре" была информация по разработке новых систем для ВДВ/АВ ещё с 93. где вроде Вы позже и выкладывали фото СД, возможно и это что-то из той оперы. я попросил человека глянуть на бирки/клейма жилета(если что интересное сообщит обязательно отпишу здесь)

 

 

С Ув.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоть и не совсем в тему, но раз уж сказал выше о бронежилетах в российском камуфляже,фото не с учений, а с одной из ВЧ ВВ Украины

 

image

 

 

С Ув.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×
×
  • Создать...