Перейти к содержанию

Проект комплекта боевой одежды и снаряжения


Рекомендуемые сообщения

На последнем фото 6Б5-19, на складах Минобороны в Украине были и наверное есть такие бронежилеты не только в такой раскраске
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я знаю что были и есть и 6б5 и много чего, у нас в училище ещё 6б2 таскали обшитый лоскутами камуфляжной ткани wink.gif

НА фото с ВВ 6б5 в расцветке барвиха/вср-93, принятой на вооружение РФ в 93 году, хотя это ещё вроде советский проектный камуфляж 91 года

даже в Двухцветке выдают до сих пор, просто я к тому веду речь что, возможно, и СД-1 тоже делали из "чужого" материала для нашей армии(в самом начале на стадии проектирования).

Самого интерес заел происхождения того жилета в орехе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто контактировал с ТЕМПом тот знает, что у них гибкая политика к небольшим заказам. Если линия у них не загружена они могут взяться за небольшие заказы. Скорее всего ТЕМПу сделали заказ на небольшую партию СД в такой раскраске, и в войска в орехе не пуступала, во всяком случае таких сведений нет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К сожалению человек вещь продал, так что не получится узнать дату производства и фирму(если вдруг не ТЕМП)=(

 

Насчёт заказов-это да... Имел несчастье у них заказы делать...Обещать могут всё что угодно из любого материала пошить за НАШИ деньги. Хотя, честно говоря, довольно хамское отношение у них при работе с клиентами... Обещать-обещают,потом могут запросто пропасть -не брать телефон, молчать на электронке, могут прислать совсем не то что было заказано или что-либо не соответствующее фото.

 

 

Нажаль, тайна разгрузки пока и останется тайной =(

 

Кстати по форме-у нас в городе студентами одной из военных кафедр начал носиться "цифровой камуфляж" ужасного покроя расцветка очень похожа на это

image

Общался на эту тему с зам. нач. каф. он сказал что в рамках эксперимента вроде одели весь первый курс(курсантов) и 3й курс(военная кафедра). если я его верно понял

 

Постараюсь на днях сфотографировать

 

 

С Ув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Малюнок, що ви виклали вже давно світиться на наших просторах.... Схожого характеру малюнок у гірсько-піхотний бат. окремої бригади берегової оборони носить.... Це все "творчість на місцях" і "самопошив". У мене в частині пожежний взвод носив таку цифру. Якість повний нуль!!! Побіліла і розлізлась. Зацініть хід конем від західних сусідів. Українцька цифра прикордонників http://www.hotsale.ua/__pro/100353/1003534995b.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем привет!!

По поводу изделия в "орехе":

возможно это произведение разработчиков - НИИ "Аэроупругих систем"

или же ТОВ "Компания ДиСи" (а скорее ФОП "Долинин Е.В." извесного по брендам "Бегленд" и тп., которые и изготавливали изделие для ДиСи).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, кстати, если хотите определить производителя внимательно посмотрите на фурнитуру, если она от парашюта то это НИИ АУС.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вы ребята глазастики, обычно на такие вещи обращаю внимания, и сайт минобороны мониторю, а вот такое пропустил!

Браво!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...

Доброго вечора, спільното! Давно не було новин по темі і я вирішив взятись сам....

 

По-перше: Як бачимо вже лютий 2014 року, а афішованого Думанським переходу на нову уніформу так і немає, як і у принципі, обіцяного літнього Заманою.

Але чому? Запитання було відкритим до останніх офіційних підтверджень з газети "Народна армія", що є центральним друкованим органом МОУ http://narodka.com.ua/files/pdf/5238-(08-02-2014).pdf. Видно що статтю писала людина далека від армійських буднів і уніформи й тому вона більше схожа на реферат п"ятикласника, але певну корисну інформацію ми з неї можемо добути....

Цікавим може бути той факт, що журналісти сповіщають про завершення випробувань першого варіанту уніформи. що проходив на базі першого батальйону 30 омбр. Результат експерементів невтішний - "не витримав випробувань". Не опускаючи рук спеціалісти тилу, НДІ ЗСУ і цивільні підприємства підготували новий зразок, який з грудня 2013 року проходить дослідну експлуатацію у 1-й роті 1-го батальйону 95-ї оаембр м.Житомир. Поки говорити про висновки дуже рано. Можна лише констатувати, що змінено кольороку гаму камуфляжу, а в основі так і залишили GARM. Щодо тканин і фурнітури, а також виробників - інформація буде пізніше. Але я гадаю, що це та сама ЧШК випускає тканину, а Сіверянка шиє. Зачекаю відповіді від "десантів".

 

По-друге: ряд цивільних фірм запустили новинки, а саме:

- А.Т.А.К.А. випустила нову флісову куртку, як аналог амереканського ECWCS Gen III Level III, що є популярною на світових просторах. Нагадаю, що до них українські виробники не випускали схожого плану продукцю. http://www.attack.kiev.ua/product/kurtki-f...vaya-kurtka-fbj

- P1G-TAC презентувала ряд новинок. від тактичних перчаток для різних температурних режимів до нового зимового обмундирування по аналогії з ECWCS Gen III Level VII, Level VI та Level V. Крім того компанія веде розробку ще обного вже відомого вам камо "Жаба", для нашої степової і гористої місцевості, робоча назва "Жаба Південь". Також хлопці з P1G-TAC мернізували попередні зразки, що були популярними у клієнтів від термобілизни до флісу, а також модернізували свій основний матеріал з якого шиють полові костюми ProfitON. Модернізація матеріалу заключалась у використанні нових барвників, що були опробовані на Жабі і доволі добре себе зарекомендували. За заявками компанії, нова тканина не відбиває ІЧ промені.

- крмпанія Хамелеон приступила до випуску парок N-2B i N-3B, а також запустила випуск тактичних сорочок.

- Шквал також продовжив розробки і тепер у їх арсеналі нові підсумки, кобури і кавери.

- СТС розпочала випуск лінійки софтшел.

 

Ну і на останок, фото нового комплекту з 95 бригади. Пишіть свої думки і враження.....

post-411-1391967582_thumb.jpg

Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підібрав кілька фото по першому варіанту експерементальної уніформи, що частково передає її "еволюцію".

 

Одне з перших фото

post-411-1392024383_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима 2014 року, один з чергових польових виходів 13 батальйону, що є одним з підрозділів, який дійсно займається бойовою підготовкою, а не на папері. Хлопці тягають

"Mount Trac MK-2" і на стрибки, і на полігони, і на виходи, і на виживання.... Там де реальна бойова (навчально-бойова) робота, бійці батальйону виключно у "Mount Trac MK-2". Дійшло до того, що під куртку від "Mount Trac MK-2" солдати вдягають ватні підсттожки від загальновійськових бушлатів і зимою "ганяють" так. Півтора роки у наших бійців не виживав жоден з відчизняних зразків!!! Тому попередні заяви Володимира відносно якості продукції P1G-TAC, на мою думку, можна зпростувати. Нагадаю вам, що військовослужбовцям, що проходять перший строк контракту в високомобільних десантних військах, костюм польовий видається на 6 місяців. Тобто "Mount Trac MK-2" вже у три рази перекрила норму, але я впевнений, що ще з пів року вона послужить стабільно. Чому б не використати напрацювання комерційних структур? Чому МОУ самостійно взялося розробляти зразки? Чи ця розробка ведеться лише для створення еталону і нормативно-правової бази, а далі "комерсанти" повинні будуть вписатись у вимоги?

post-411-1392028109_thumb.jpg

Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримую щодо використання напрацювань замість винаходу велосипеда. Як я розумію правильним було б як в нормальних країнах - розробили вимоги, оголосили конкурс, взяли зразки на випробуння, оголосили переможця, закупили форму...не витрачаючі час і бюджетні кошти на розробку. Але це не наши методи, да й заказчик МО не надійний)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олеже, Ви думки мої читаєте.... Дійсно комерсанти жаліються на МОУ. Щодо освоєння державних коштів при розробці, то я гадаю, що ті самі розробники ніц не оримують і взагалі, мало шансів, що фініки їм хоч копійку виділили. У нас все навпаки: ставлять задачі і виманають виконання. Виконав - молодоць, а не виконав - голова з плеч.... Ніхто не розбирається чи тебе забезпечили!!! Якщо начальник і начальника начальник адекватні люди, то ще можливо, будуть намагатись вибити забезпечення. У наші часи це рідкість. Тому то я і не розумію навіщо хлопці взялись за роботу над проектом без досвіду і фінансування. У будь-якому випадку герої, що хоч питання порушили!!! Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Були вже недавно фото в цьому камуфляжі (принаймі колористиці) командування ВВ МВС (в т.ч. в бушлатах), тільки де не можу згадати, якісь нічні шикування, мабуть нагородження з нагоди дій у столиці Изменено пользователем Oleg707
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора, українский бренд P1G-TAC® оголосив, що безоплатно передасть права на використання запатентованого і розробленого ними патерна "Жаба" Збройним Силам України для використання у військовому спорядженні. Таким чином компанія хоче підтримати військових. Крім того знаю з особистих джерел, що компанія бере шефство над деякими підрозділами. На офіційній сторінці в одній із соціальних мереж компанія розмістила телефон, по якому просить зацікавлених осіб зв"язатись з центральним офісом. Якщо у когось є можливість, то передайте, пліз, у верха МОУ, що бізнесовці віддають солдатам власну розробку над якою працювали рік і офіційно запатентували, в знак поваги до їх витримки і відданості Присязі. +38 (044) 232-02-30

post-411-1393974296_thumb.jpg

Изменено пользователем airman
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Необходимо было давно переходить на новые образцы как камуфляжей так и дизайн костюмов. На фоне российских хорошо экипированых солдат наши выглядят .... Или в Минобороне один ответ на все вопросы: - "Мы не поддаемся на провакацию". Теперь на любую критику как на конструктивную и не только у них теперь железные аргументы. Я понимаю что им уже давно не стыдно, но может сейчас уже пора переживать за армию. Изменено пользователем sergiy-k
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Камуфляж "Жабу" необходимо предложить новой Национальной гвардии, а покрой взять уже опробированного Министром обороны нового боевого костюма. Такой ход поднимет престиж новой военной структуры, а Нацгвардия получит современное обмундирование, отвечающее современным требованиям.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P1G-TAC® нужно отшить несколько экземпляров и провести хорошо спранированную прес-конференцию со статными ребятами и красивыми девчатами в новой форме для СМИ вот мол разработали и дарим раскраску Минобороне или Нацгвардии, типа наш ответ Чемберлену думаю тогда дело пойдет с мертвой точки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P1G-TAC анонсувала новий камо "Жаба-Степова". Виробник заявляє, що цієї весни буде проведено тести нового патерна, а з червня, якщо тести пройдуть успішно, вироби у цьому камо надійдуть у продаж.

post-411-1394750179_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Прошу професійної допомоги. Прчитав тему і зрозумів, що самотушки доведеться витратити купу часу. Враховуючи ситуацію яка зараз в Україні, найближчим часом можу бути призваний. Відповідно хочу себе екіпірувати належним чином, оскільки на матеріальне забезпечення держави не розраховую, а про якість того що можливо і видадуть взагалі мовчу (пам’ятаю будучи курсантом заступаю в наряд і одягаю нові берці. І години не пройшло, а підошва від одного відлетіла. Я в шоці). Але пам’ятаю і інше, зі слів діда та батька і власного досвіду, що найважче це битові умови і т.д. Відповідно чи не могли б Ви , як фахівці практики, допомогти підібрати екіпірування від носків та берців до шолома та бронежилета. Короче, що треба мати і у що бути вдягненому.

Маю середній достаток, тому не хочу і не можу собі дозволити переплатити за–те, що мені не треба. Я не маю великого досвіду щодо військової амуніції, тому можу бути запросто розведений.

Ваші поради прошу надіслати на [email protected].

Дякую.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

QUOTE (kalinov_11 @ Mar 19 2014, 10:46 PM)
Доброго дня. Прошу професійної допомоги. Прчитав тему і зрозумів, що самотушки доведеться витратити купу часу. Враховуючи ситуацію яка зараз в Україні, найближчим часом можу бути призваний. Відповідно хочу себе екіпірувати належним чином, оскільки на матеріальне забезпечення держави не розраховую, а про якість того що можливо і видадуть взагалі мовчу (пам’ятаю будучи курсантом заступаю в наряд і одягаю нові берці. І години не пройшло, а підошва від одного відлетіла. Я в шоці). Але пам’ятаю і інше, зі слів діда та батька і власного досвіду, що найважче це битові умови і т.д. Відповідно чи не могли б Ви , як фахівці практики, допомогти підібрати екіпірування від носків та берців до шолома та бронежилета. Короче, що треба мати і у що бути вдягненому.
Маю середній достаток, тому не хочу і не можу собі дозволити переплатити за–те, що мені не треба. Я не маю великого досвіду щодо військової амуніції, тому можу бути запросто розведений.
Ваші поради прошу надіслати на [email protected].
Дякую.

Первое правило в бою - если ты чем то отличаешься от остальных, значит ты цель для снайпера!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погоджуюсь на всі сто відносно "відрізнятись", але і хочу нагадати четверту з заповідей (аксіом) "Альфи" - "У экипировки, как и у жизни — нет цены." Тому вважаю, що варто балансувати між цими двома правилами. Так, як велика кількість регулярних військових постійно використовують б/у комплекти західних армій, то у нашому випадку краще підібрати саме такий юзаний, але надійний компект і цим самим змішатись. Не рекомендую "пафос" від "края" і "обвіс" від "блекхок" чи "ігл" але комплект у "ДПМі" чи "флектарні" і хоча б нагрудник з мінімальним "кітом" від того ж СТС, Шквала чи Профа я б особисто радив!!! wink.gif
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×
×
  • Создать...